Letní příměstské tábory

Informace k plánovaným letním příměstským táborům.
AKTUALIZACE, PŘIHLÁŠKA, NOVINKA 1. třídy

Vážení zákonní zástupci, milí žáci,

již tradičně vám nabízíme využít první prázdninové dny účastí na našich příměstských táborech. Konkrétně se jedná o pondělí 1. 7. až čtvrtek 4. 7. 2024. Denně od 8 do 15  hodin.

Tábory budou opět pro všechny věkové skupiny a s různým zaměřením - sportovní, výtvarný, turistický aj.

Poplatek zůstává nezměněn 400 Kč (platí se vstupné, výtvarné potřeby, drobné dárky...případný přebytek vracíme) plus stravné (pitný režim, svačina, oběd).

Střípky z českých pověstí, pro žáky po 2. - 5. třídě, vedoucí B. Vrzáčková, B. Jůzová

• hry uvnitř i venku
  • čtení a hraní příběhů z dávné minulosti
  • výlety s programem po Kralupech a okolí

Cesty za poznáním (našeho města a blízkého okolí)

Turisticko-poznávací klub – určeno pro 5. – 9. ročníky, vedoucí Radka a Tereza Florianovy

Tato aktivita je určena pro všechny, kteří mají rádi výlety a baví je historie. Během čtyř dnů se seznámíme s dějinami našeho města, prozkoumáme zajímavá místa, poznáme významné stavby i osobnosti. Cíle našeho putování jsou zatím tajné. Cesta za dobrodružstvím může začít.

Chceš-li se dozvědět více, tak se nás klidně zeptej.

Bojová umění, úpolová cvičení, bojové sporty a sebeobrana, vedoucí David Hunča, pro žáky od 4. do 9. třídy

Tématika bojových umění. Během tábora se účastníci seznámí s technikami nejrůznějších bojových umění jako například Jiu – Jitsu, Judo, Kickbox a Krav maga. Budou rozvíjet své pohybové schopnosti a osvojí si principy sebeobrany. Trénovat budeme ve školních tělocvičnách, na hřištích a v přírodě v okolí Kralup. Součástí tábora bude i etapová tematická hra inspirovaná životem japonských samurajů a ninjů. Tábor povede Mgr. David Hunča – učitel tělesné výchovy s dlouholetými zkušenostmi z bojových umění.

Poslední čaroděj, vedoucí Hana Kovaříková, Jana Pešková, pro žáky 3. - 7. třída

Vstupte do kouzelnického světa a zažijte nezapomenutelné dobrodružství na našem příměstském táboře s tematikou Harryho Pottera! Tento tábor je určen pro mladé čaroděje a čarodějnice ve věku od 9 do 13 let, kteří rádi využijí své výtvarné a sportovní dovednosti. A k tomu se ještě dobře nají!

Hrátky pro nejmenší, vedoucí Jana Seifertová, Veronika Pánková, pro žáky 1. tříd

Nejmenší děti se budou zabývat tvořivou činností a sportovními aktivitami ve škole i v nejbližším okolí.

Přihlášky jsou k dipsozici u třídních učitelů nebo si je můžete stáhnout zde:

Přihláška.doc Typ: DOC dokument, Velikost: 114.5 kB

Přihlášky odevzdávejte do konce dubna třídním učitelům.

Michaela Gleichová

Přihláška.doc